My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner Haier Flexis Matt 12000BTU

85,000 L

Te dhena per produktin:

Kujdes : montimi nuk  eshte perfshire ne cmim

Pajisje kondicionimi set murale , 12000 btu/h me gaz R32 dhe komandim Wi-Fi.
Kodi: AS35S2SF1FA-MB3 / 1U35S2SM1FA.
Kapaciteti ne ftohje: 3.5 kW.
Kapaciteti ne ngrohje: 4.2 kW.
Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A+++/A++.
Energjia elektrike ne hyrje ne ftohje: 0.88 kW.
Energjia elektrike ne hyrje ne ngrohje:1.1 kW.
Qarkullimi i ajrit: 650 m³/h.
Niveli zhurmes se pajisjes se brendshme: 39/33/26/17 dB(A).
Niveli zhurmes se pajisjes se jashtme: 48 dB(A).

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner Haier Flexis Matt 12000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x