My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Marres sinjali DVB-T2

SKU: N/A
Our Price

2,000 L

Te dhena per produktin:

Mjafton ta lidhni me nje antene qe ka sinjal dhe e konverton sinjalin nga analog ne digjital
E lidhni me fishe HDMI ose RCA ( pershtatet me cdo tv )
Vend per USB ku mund te shikoni projekte apo video te ndryshme qe keni te ruajtura ne USB

Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Marres sinjali DVB-T2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x