My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Multicooker Grunberg

SKU: N/A
Our Price

8,000 L

Te dhena per produktin:

Kapaciteti : 6 Litra

Kazan veshje GURI – Nuk ngjit , nuk gervishtet

Klasi i konsumimit të energjisë : A+++

Fuqia: 1000 W

Mbrojtje e sigurisë për mbinxehjen.

Mban të ngrohtë ushqimin dhe pas përfundimit gatimit

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multicooker Grunberg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x