My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Set tava Montecasa

SKU: N/A
Our Price

4,500 L

Te dhena per produktin:

3 madhesi te ndryshme :
– E madhe 38 cm
– E mesme 34 cm
– E vogel 30 cm
Material veshje guri qe nuk ngjit dhe nuk gervishtet
Perdoren per furre dhe plitka
Lahen ne lavastovilje
Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set tava Montecasa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x