My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Power bank Hoco. B21

1,000 L

Te dhena per produktin:

Bateri e jashtme Hoco.

  • Kapaciteti: 5200 mAh
  • Output : single USB : 5V/1A.
  • Input: 5V/1A.
  • Karikim i Shpejte
  • Karikim i Sigurte
  • lndikiator LED per baterine

Dizenjo me 3 porta Input – Micro USB, port Output USB.

Mund te perdoret per  : Ipad , Smartphone , MP3/MP4 , Kamera .

Me permasa 96mm*45mm*23mm , mjaft praktik per tu mbajtur ne xhep ose cante.

1 in stock

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

1 in stock

Description

Power bank Hoco B21 është një bateri e jashtme e fuqishme dhe e besueshme që siguron energji shtesë për pajisjet tuaja elektronike gjatë lëvizjes. Me një kapacitet prej 5200 mAh, kjo bateri e jashtme ofron një burim të shkëlqyeshëm të energjisë për të ruajtur pajisjet tuaja aktive gjatë gjithë ditës.

Ky power bank vjen me një portë Output USB të vetme me tension 5V/1A, e cila mundëson ngarkimin e shpejtë dhe efikas të pajisjeve tuaja. Përveç kësaj, ai ka një portë Input të njëjtë USB 5V/1A për të lehtësuar procesin e karikimit të vetes. Kjo e bën të ideal për situata kur duhet të rifreskoni energjinë e power bank-ut me shpejtësi.

Një nga pikat e forta të këtij produkti është karikimi i shpejtë dhe i sigurtë. Indikatori i LED-ve për baterinë ju ndihmon të monitoroni nivelin e energjisë që është ende në dispozicion. Dizajni i tij modern me 3 porta Input, duke përfshirë një portë Micro USB, bën të mundur të zgjidhni opsionin më të përshtatshëm të karikimit.

Power bank Hoco B21 është i kompatibël me pajisje të ndryshme si iPad, smartphone, MP3/MP4, dhe kamera. Me dimensionet e tij kompakte 96mm*45mm*23mm, ai është i lehtë për t’u mbajtur në xhepin tuaj ose në një çantë. Kjo e bën atë një partner të përkryer për udhëtime, pushime, dhe përdorim të përditshëm. Për më shumë informacion dhe për të blerë Power bank Hoco B21, vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power bank Hoco. B21”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x