My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Power bank Konfulon Y1301

Original price was: 2,500 L.Current price is: 1,200 L.

Te dhena per produktin:

Bateri e jashtme KONFULON

  • Kapaciteti: 7800 mAh
  • Output: 5V/2.1A dhe 5V/1.0A
  • Input: DC 12V
  • Karikim i Shpejte
  • Karikim i Sigurte

Dizenjo me 3 porta Input – Micro USB dhe 2 porta Output USB.

Me permasa 96 x 63 x 24 mm, mjaft praktik per tu mbajtur ne xhep ose cant

2 in stock

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

2 in stock

Description

Power bank Konfulon Y1301 është një bateri e jashtme e fuqishme dhe e besueshme e prodhuar nga KONFULON, e cila është e specializuar në pajisjet e karikimit të energjisë. Ky power bank vjen me një kapacitet të impresionueshëm prej 7800 mAh, që ju lejon të ruani dhe transportoni energji shtesë kudo që shkoni.

Ky produkt është i pajisur me dy outpute të ndryshëm për karikim: një output 5V/2.1A për karikim të shpejtë dhe një output 5V/1.0A për karikim standard. Kjo i jep mundësinë për të karikuar dy pajisje njëkohësisht dhe për të ofruar performancën e duhur për çdo lloj pajisjeje elektronike.

Power bank Konfulon Y1301 gjithashtu ka një input DC 12V, që e bën procesin e karikimit të shpejtë dhe efikas. Për më tepër, ky power bank vjen me një teknologji karikimi të sigurt dhe të shpejtë, duke garantuar që pajisjet tuaja do të mbushen me energji pa rrezikshmëri.

Dizajni i këtij power bank është i veçantë me tre porta input: një Micro USB dhe dy porta output USB. Ky dizajn e bën të kompatibël me shumë lloje të ndryshme pajisjesh, duke ju dhënë mundësinë për të karikuar disa pajisje njëkohësisht. Me dimensione të vogla, 96 x 63 x 24 mm, ai është mjaft kompakt për tu mbajtur lehtësisht në xhepin tuaj ose në një çantë.

Për të blerë Power bank Konfulon Y1301 dhe për të eksploruar më shumë produkte të cilat KONFULON ka në ofertë, ju mund të vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online për të zbuluar më shumë mundësi për karikim të energjisë në lëvizje. Ky power bank është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të jenë të sigurtë për karikim gjatë gjithë kohës!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power bank Konfulon Y1301”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x