My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Power bank Konfulon capsule Mini

Original price was: 2,000 L.Current price is: 1,000 L.

Te dhena per produktin:

Bateri e jashtme KONFULON

  • Kapaciteti: 5000 mAh
  • Output: 5V/2.1A dhe 5V/1.0A
  • Input : Micro/DC 5V/2.0A
  • Koha per tu karikuar : 2-3 ore
  • Karikim i Shpejte
  • Karikim i Sigurte

Dizenjo me 3 porta Input – Micro USB dhe 2 porta Output USB.

Me permasa  72.5*48.5 * 30mm, mjaft praktik per tu mbajtur ne xhep ose cante

3 in stock

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

3 in stock

Description

Power bank Konfulon Capsule Mini është një mini bateri e jashtme e avancuar e prodhuar nga KONFULON, e krijuar për të plotësuar nevojat tuaja për energji gjatë lëvizjes. Me një kapacitet prej 5000 mAh, kjo mini bateri ju ofron fuqi të mjaftueshme për të rikarikuar paisjet tuaja elektronike si smartphone, tablet, diku apo aksesore të tjerë, pa ndërprerë aktivitetin tuaj.

Ky power bank vjen me dy porta output USB, një me tensionin 5V/2.1A dhe tjetrin me tensionin 5V/1.0A, duke ju mundësuar të ngarkoni dy pajisje njëkohësisht me shpejtësi të lartë. Për të përdorur power bank-un, ju keni të disponueshme tre opsione të ndryshme të porta input: një portë Micro USB dhe dy porta Input USB, të gjitha me tensionin 5V/2.0A për një karikim të shpejtë dhe efikas.

Koha e karikimit të power bank-ut Konfulon Capsule Mini është ndër më të shkurtat në treg, vetëm 2-3 orë për të arritur një nivel të plotë të energjisë. Ky aspekt bën që ju të keni energjinë e nevojshme brenda një kohe të shkurtër dhe të mos humbisni kohë të çmuar.

Dizajni i kësaj mini baterie është i veçantë, me dimensione të përshtatshme prej 72.5*48.5*30mm, e cila bëhet mjaft e lehtë për të mbajtur në xhep, çantë ose kudo që ju të doni. Përveç kësaj, ky produkt ofron një karikim të shpejtë dhe të sigurtë, duke u kujdesur për paisjet tuaja elektronike.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Power bank Konfulon Capsule Mini, ju mund të vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online. Ky power bank është zgjidhja ideale për ata që duan një burim energjie të qëndrueshëm dhe të lehtë për të qëndruar të lidhur gjatë gjithë kohës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power bank Konfulon capsule Mini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x