My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Termus per ushqime

2,500 L

Te dhena per produktin:

Material i brendshem Inox
Kapacitet 1 liter
Me 3 ndarje te brendeshme, luge dhe pirun inox .
40W , 12V
Permasat : 24cm x 17cm x 12cm

1 in stock

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

1 in stock

Description

Termus per ushqime është një pajisje e përsosur për të përdorur në udhëtime, kampingu, ose thjesht në shtëpi për të mbajtur ushqimet tuaja të nxehta ose të ftohta për një kohë të gjatë. Kjo pajisje e veçantë është e dizajnuar me kujdes dhe prodhuar me materiale cilësore për të siguruar një eksperiencë të përdorimit të shkëlqyer.

Termusi është i ndërtuar nga Inox i brendshëm, një material që nuk vetëm që është i qëndrueshëm, por gjithashtu siguron që ushqimet tuaja mbeten të pastër dhe të sigurta për konsum. Kapaciteti i tij është 1 liter, duke ju dhënë mjaftueshëm hapësirë për të mbajtur supa, çaj, kafe, ose çdo lloj ushqimi që ju dëshironi të transportoni ose ruani.

Termusi është i pajisur me 3 ndarje të brendshme, duke përfshirë lugën dhe pirun e ngrënies të bërë gjithashtu nga Inox. Kjo bën që të jetë më e lehtë për t’iu përgjigjur nevojave tuaja të konsumit. Për më tepër, me një fuqi prej 40W dhe tension prej 12V, Termusi është i aftë të ruajë temperaturën e ushqimit tuaj për një kohë të gjatë, siguruar që ju të mund të keni një mëngjes të ngrohtë ose një drekë të ftohtë kudo që të ndodheni.

Me permasat e tij të kompaktë, 24cm x 17cm x 12cm, Termusi është i lehtë për të transportuar dhe për të futur në çantën tuaj të udhëtimit. Kjo pajisje do të jetë një partner i shkëlqyer gjatë aventurave tuaja në natyrë, udhëtimeve në qytet, ose thjesht në ditët kur doni të mbani ushqimin tuaj të preferuar ngrohtë apo të ftohtë.

Për të mësuar më shumë dhe për të blerë Termusin për ushqime, ju mund të vizitoni faqen  TopSeller online.dhe të shfletoni gamën e produkteve të tjera të disponueshme në këtë kategori. Termusi është zgjedhja e duhur për të mbajtur ushqimin tuaj të freskët dhe të gatshëm për konsum kurdo që ju të keni nevojë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Termus per ushqime”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x