My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Power bank Konfulon capsule Mini

SKU: N/A
Our Price

1,000 L

Te dhena per produktin:

Bateri e jashtme KONFULON

  • Kapaciteti: 5000 mAh
  • Output: 5V/2.1A dhe 5V/1.0A
  • Input : Micro/DC 5V/2.0A
  • Koha per tu karikuar : 2-3 ore
  • Karikim i Shpejte
  • Karikim i Sigurte

Dizenjo me 3 porta Input – Micro USB dhe 2 porta Output USB.

Me permasa  72.5*48.5 * 30mm, mjaft praktik per tu mbajtur ne xhep ose cante

3 in stock

Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

3 in stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power bank Konfulon capsule Mini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x