My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Aircooler Hofmann Clima

14,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqia ne ftohje 150 W
Fuqia ne ngrohje 2000 W
Proces Jonizimi ( gjate ngrohjes ) nuk than ajrin
Me 3 nivele gradimi
Timer gradimi
Me rrota praktike per tu levizur dhe telekomand per ta komanduar ne distance
Per nje freskim me efikas mjafton ti mbushesh depoziten me uje
Flete te brendeshme te levizshme
Permasat 70cm x 30cm x 25cm

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aircooler Hofmann Clima”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x