My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Aircooler Hofmann Clima

Original price was: 16,000 L.Current price is: 14,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia ne ftohje 150 W
Fuqia ne ngrohje 2000 W
Proces Jonizimi ( gjate ngrohjes ) nuk than ajrin
Me 3 nivele gradimi
Timer gradimi
Me rrota praktike per tu levizur dhe telekomand per ta komanduar ne distance
Per nje freskim me efikas mjafton ti mbushesh depoziten me uje
Flete te brendeshme te levizshme
Permasat 70cm x 30cm x 25cm

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Aircooler Hofmann Clima është një pajisje e fuqishme dhe e inteligjentë e dizajnuar për të rritur komoditetin tuaj gjatë periudhave të nxehta të vitit. Ky është një produkt i veçantë që siguron një shpërndarje të efikasë energjitike për të përmirësuar cilësinë e ajrit në ambientet tuaja.

Me një fuqi në ftohje prej 150 W dhe një fuqi në ngrohje prej 2000 W, Aircooler Hofmann Clima është një zgjedhje e përsosur për të rregulluar temperaturën e mjedisit tuaj sipas preferencave tuaja. Përveç kësaj, procesi i jonizimit gjatë ngrohjes ndihmon në përmirësimin e cilësisë së ajrit, duke e bërë më të pastër dhe të shëndetshëm për t’u frymëzuar.

Ky pajisje vjen me tre nivele gradimi dhe një timer gradimi që ju lejon të përshtateni temperaturën dhe kohën e funksionimit sipas dëshirës tuaj. Rrota praktike dhe telekomanda e përfshirë e bëjnë të lehtë kontrollimin e pajisjes nga larg, duke ju dhënë më shumë liri dhe fleksibilitet.

Për të siguruar një freskim të qëndrueshëm dhe efikas, është e mjaftueshme të mbushni depozitën e ujit të pajisjes. Fletët e brendshme të levizshme janë të lehtë për tu pastruar dhe përmbajnë qumeshtin e tharë për të kapur dhe pastruar pluhurin dhe grimcat e tjera.

Me permasat e saj të kompaktë 70cm x 30cm x 25cm, Aircooler Hofmann Clima mund të vendoset lehtësisht në ambiente të ndryshme të shtëpisë tuaj ose në zyrë. Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt, ju mund të vizitoni TopSeller online. për të parë gamën e plotë të produkteve të tyre në kategorinë e teknologjisë së kujdesit për ambientin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aircooler Hofmann Clima”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x