My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Brumatrice Dsp KM3051

SKU: N/A
Our Price

20,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1500 W
6 nivele shpejtësie
Dizajn ngritës (maja mund të ngrihet me shtypjen e një butoni)
Tas inox 8 L me mbulesë
I lehtë për tu përdorur dhe pastruar
Aksesorët:
1 mikser
1 perzieres brumi
1 rrahëse veze
Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brumatrice Dsp KM3051”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x