My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Brumatrice Dsp KM3051

20,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1500 W
6 nivele shpejtësie
Dizajn ngritës (maja mund të ngrihet me shtypjen e një butoni)
Tas inox 8 L me mbulesë
I lehtë për tu përdorur dhe pastruar
Aksesorët:
1 mikser
1 perzieres brumi
1 rrahëse veze

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Brumatrice Dsp KM3051 është një produkt i përsosur për ata që janë pasionantë të gatimit dhe kërkojnë një mjet të fuqishëm dhe të përdorshëm për punën e tyre në kuzhinë. Me një fuqi prej 1500 W, ky blender ofron performancën më të lartë për të gatuar ushqime të shijshme dhe të pasura në teksturë.

Ky blender vjen me 6 nivele shpejtësie të ndryshueshme, duke ju dhënë juve kontrollin e plotë mbi procesin e gatimit. Nga bluarja e thjeshtë e perimeve deri te përgatitja e lëngjeve të shijshme, Brumatrice KM3051 është gati për të përballur çdo sfidë gatimi.

Dizajni i tij inovativ lejon majeën e blenderit të ngrihet me shtypjen e një butoni, duke e bërë të lehtë për t’u përdorur edhe me enët më të mëdha. Tasja e tij inox prej 8 litrash vjen me një mbulesë për të mbrojtur ushqimin tuaj dhe për të mbajtur higjienën në nivelin më të lartë.

Përdorimi dhe pastrimi i Brumatrice KM3051 janë të lehtë dhe të thjeshta. Për të shtuar vlerë, ky blender vjen me aksesorët e nevojshëm si mikser, perzieres brumi dhe rrahëse veze. Këto aksesorë janë të përshtatshëm për të përgatitur receta të ndryshme dhe për të krijuar gatime të shijshme dhe kreative.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Brumatrice Dsp KM3051, ju mund të vizitoni faqen zyrtare të prodhuesit në TopSeller online  ose të shfletoni gamën e produkteve të tyre në kategorinë e blenders dhe elektronikës së kuzhinës. Në këtë mënyrë, do të keni mundësinë për të eksploruar më shumë mjetet e tyre të shkëlqyera dhe për të gjetur zgjidhjen e duhur për nevojat tuaja të gatimit. Brumatrice është sinonim i cilësisë dhe inovacionit në kuzhinë, dhe blenderi Dsp KM3051 është një dëshmi e qartë e kësaj pasionit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brumatrice Dsp KM3051”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x