My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kamera sigurie Xiaomi 1080P

5,500 L

Te dhena per produktin:

1080P FHD

Pamje 360°

Infrared per pamje ne erresire

Detektues levizje

Inverted installation

Lidhje me wi-fi

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Description

Kamera sigurie Xiaomi 1080P ofron një përvojë të jashtëzakonshme për monitorimin dhe mbikëqyrjen e ambienteve të ndryshëm. Me cilësi imazhi të shkëlqyeshme 1080P FHD dhe aftësinë për të kapur pamjen në 360°, kjo kamera ju lejon të keni një kontroll të plotë mbi çdo kënd të hapësirës që dëshironi të mbikëqyrni.

Teknologjia e pamjes në erresirë është një avantazh i jashtëzakonshëm i kësaj kamere. Përmes infra të ndriçimit të padukshëm, kamera mund të regjistrojë pamje të qarta edhe në kushte të errësirës së plotë, duke e bërë atë të përshtatshme për mbikëqyrjen në orët e natës ose në ambjente me dritë të ulët.

Një nga karakteristikat kryesore të kësaj kamere është detektuesi i levizjes. Ajo mund të identifikojë levizjet në ambientin që po monitoron dhe t’ju njoftojë menjëherë me anë të njoftimeve në pajisjen tuaj mobile. Kjo veçori bën që kamera të jetë e përshtatshme për të siguruar dhe ndjekur ngjarje të papritura.

Instalimi i kësaj kamere është i shumëthjeshtë, dhe një avantazh i saj është mundësia për montimin në mënyrë të kundërt (inverted). Kjo do të thotë që mund ta vendosni atë në tavan ose në vende të larta, duke pasur një pamje të qartë të gjithë hapësirës.

Kjo kamera sigurie mund të lidhet lehtësisht me rrjetin tuaj Wi-Fi, duke ju mundësuar qasje të shpejtë në pamjen live dhe ngjarjet e regjistruara nga pajisjet tuaja mobile. Për më shumë informacion dhe për të blerë kamerën Xiaomi 1080P, vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online. Ndjeni ndjenjën e sigurisë dhe kontrollit me këtë kamerë të avancuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kamera sigurie Xiaomi 1080P”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x