My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kamera sigurie Xiaomi 2K

6,500 L

Te dhena per produktin:

Me cilesi super te qarte  te figures 2K

Pamje me  kend 360 ° horizontal dhe kend vertikal 108 °.

Vizion me rreze infra te kuqe per imazhe te qarta edhe ne drite te ulet

Detektues levizje (filtron ne menyre efektive alarmet e rreme)

Instalim  inverted

Lidhje me WI-FI

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Kamera sigurie Xiaomi 2K ofron një përvojë të jashtëzakonshme të mbikëqyrjes dhe sigurisë në shtëpinë tuaj. Përdorimi i teknologjisë së avancuar sjell një cilësi super të qartë të figurës me rezolucion 2K, duke e bërë të mundur identifikimin e detajeve më të vogla në pamje.

Me mundësinë e kthimit në 360 ° horizontalisht dhe një kënd vertikal prej 108 °, kjo kamerë siguron një kullim të gjerë të mjedisit tuaj, që ju lejon të mbikëqyreni çdo kënd dhe detaj me lehtësi. Madje, nëpërmjet rrezeve infrarudhë të kuqe, ajo ofron pamje të qarta edhe në dritën e ulët, duke garantuar që të gjitha pamjet të jenë të dukshme dhe të njohura.

Funksioni i detektuesit të lëvizjes është një tjetër aspekt i rëndësishëm i kësaj kamere. Përmes filtrimit të alarmeve të rreme, kamera siguron vetëm njoftime të rëndësishme, duke ju ndihmuar të merrni masa menjëherë kur ndodhin ngjarje të papritura. Kjo veçori siguron një mbikëqyrje të efektshme dhe reale.

Instalimi i kësaj kamere është shumë i thjeshtë. Përmes opsionit të instalimit të përkthyer, mund ta vendosni atë në mënyrë që të përshtatet me ambientin tuaj. Për më tepër, lidhja me Wi-Fi e mundëson që të keni qasje në pamje në kohë reale nga distanca, duke ju dhënë një ndjenjë të vërtetë kontrolli edhe kur nuk jeni fizikisht në shtëpi. Për me shume vizitoni TopSeller online

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kamera sigurie Xiaomi 2K”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x