My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Power bank Earldom ET-PB31

Original price was: 6,000 L.Current price is: 3,000 L.

Te dhena per produktin:

Bateri e jashtme Earldom

  • Kapaciteti: 30,000 mAh
  • Output: 5V/2.1A
  • Input: DC 12V
  • Karikim i Shpejte
  • Karikim i Sigurte
  • LED display

Dizenjo me 3 porta Input – Micro USB, Type C dhe Lightning dhe 2 porta Output USB.

Mund te perdoret per  : Ipad , Smartphone , MP3/MP4 , Kamera .

Me permasa 160 x 75 x 25 mm, mjaft praktik per tu mbajtur ne xhep ose cante.

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Power bank Earldom ET-PB31 është një bateri e jashtme e fuqishme dhe e besueshme që ofron kapacitetin e paparë të 30,000 mAh për të siguruar energji të mjaftueshme për pajisjet tuaja mobile gjatë udhëtimit. Ky power bank është një partner i shkëlqyeshëm për aventurat tuaja, rrugën drejt punës apo për shfrytëzimin e paisjeve tuaja elektronike gjatë kohës së udhëtimit.

Me një output prej 5V/2.1A, kjo bateri e jashtme është në gjendje të ofrojë një karikim të shpejtë dhe efikas për pajisjet tuaja. Për të shpejtuar më tej procesin e karikimit, power banku është dizajnuar me një portë Input DC 12V, e cila mundëson një karikim më të shpejtë se kurrë më parë. Siguria është një prioritet kryesor, dhe ky power bank ofron një karikim të sigurtë për pajisjet tuaja, të mbrojtura nga rrezikshmëritë e mundshme.

Për më shumë lehtësi dhe përdorshmëri, ky power bank është pajisur me një ekran LED, që tregon nivelin e mbetjes së baterisë, duke ju lejuar të monitoroni energjinë e disponueshme në çdo kohë. Dizajni i tij me 3 porta Input – Micro USB, Type C dhe Lightning, së bashku me 2 porta Output USB, ofron kompatibilitet të gjerë me shumë pajisje të ndryshme.

Ky produkt është ideal për të karikuar pajisje të ndryshme si iPad, smartphone, MP3/MP4 dhe kamera. Përmasat e tij të konsiderueshme prej 160 x 75 x 25 mm e bëjnë atë shumë të lehtë për tu mbajtur në xhep ose cante. Për të bërë blerjen tuaj të më shpejtë dhe të lehtë, vizitoni faqen e këtij produkti në faqen kryesore TopSeller online dhe zbuloni më shumë rreth karakteristikave të tij të jashtëzakonshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power bank Earldom ET-PB31”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x