My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Power bank Earldom ET-PB32

Original price was: 2,500 L.Current price is: 1,200 L.

Te dhena per produktin:

Bateri e jashtme Earldom

  • Kapaciteti: 10,000 mAh
  • Output: 5V/2.1A
  • Input: DC 12V
  • Karikim i Shpejte
  • Karikim i Sigurte
  • LED display

Dizenjo me 3 porta Input – Micro USB, Type C dhe Lightning dhe 2 porta Output USB.

Mund te perdoret per  : Ipad , Smartphone , MP3/MP4 , Kamera .

Me permasa 160 x 75 x 25 mm, mjaft praktik per tu mbajtur ne xhep ose cant

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Power bank Earldom ET-PB32 është një bateri e jashtme e fuqishme e krijuar për të plotësuar nevojat tuaja të karikimit në kudo që të ndodheni. Me një kapacitet të pafund 10,000 mAh, kjo bateri e jashtme ofron një burim të fortë të energjisë për pajisjet tuaja të elektronikës.

Ky power bank vjen me karakteristika të shumta të veçanta që e bëjnë të bëhet një mjet i domosdoshëm për të qenë gjithmonë i lidhur. Me një output prej 5V/2.1A, mundëson karikim të shpejtë dhe efikas për pajisjet tuaja të ndryshme. Në të njëjtën kohë, portat e tij input të shumta, duke përfshirë Micro USB, Type C dhe Lightning, ofrojnë një shumëllojshmëri mundësish për të karikuar vetë power bankun me shpejtësi, qoftë edhe përmes karikimit të sigurt dhe të shpejtë në DC 12V.

Një avantazh i këtij produkti është dizenjo i tij i kujdesshëm dhe i sofistikuar. Me një LED display të integruar, ju mund të monitoroni nivelin e energjisë së mbetur në bateri në një mënyrë të lehtë dhe të qartë. Kjo gjë ju jep një ndjenjë kontrolli mbi burimin e energjisë tuaj. Për më tepër, me dy porta output USB, mundëson karikimin e dy pajisjeve njëkohësisht.

Kjo bateri e jashtme është e përshtatshme për një gamë të gjerë pajisjesh elektronike, duke përfshirë iPads, smartphone, MP3/MP4 dhe kamera. Dhe me dimensionet e tij kompakte, 160 x 75 x 25 mm, është një aksesori i lehtë për t’u mbajtur në xhep ose cant, duke ju mundësuar të mbani energjinë gjithmonë me vete.

Për më shumë informacione rreth këtij produktit dhe të gjitha mundësitë që ofron, vizitoni faqen e tij zyrtare në [linku i faqes së produktit](vendosni-ketu-linkun.com) ose navigoni në kategorinë për bateri të jashtme në TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power bank Earldom ET-PB32”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x