My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Power bank Proda PD-P51

Original price was: 3,200 L.Current price is: 2,000 L.

Te dhena per produktin:

Bateri e Jashtme Proda 20000mAh PD-P51

Bateri e jashtme  me kapacitet 20000mAh .

  • Input: 5V/2A
  • Output: 5V/2A(Max)
  • Materiali: ABS+ PC
  • Dy porta USB & dy porta Inuput: Micro + Type C
  • Me drite LED per te treguar nivelin e baterise

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Power bank Proda PD-P51 është zgjidhja duhur për nevojat tuaja të ngarkesës së pajisjeve elektronike gjatë lëvizjes. Ky bateri e jashtme vjen me një kapacitet të pafundëm prej 20000mAh, duke ju mundësuar të ruani energji të mjaftueshme për të përballuar përdorimin e shpeshtë të smartphone-ve, tabletave dhe pajisjeve të tjera gjatë gjithë ditës.

Me një input prej 5V/2A, ky power bank mund të ngarkohet shpejt dhe lehtësisht. Përveç kësaj, me një output të njëjtin standard 5V/2A, ju mund të siguroheni që pajisjet tuaja të ngarkohen me shpejtësi dhe në mënyrë efikase. Ky produkt është i dizajnuar me materiale cilësore, ABS dhe PC, të cilat e bëjnë të qëndrueshëm ndaj përdorimit të përditshëm dhe ndikimit të ndryshëm.

Një veçori tjetër e shquar e këtij power bank është prania e dy portave USB dhe dy porta Input, njëra prej tyre është Micro dhe tjetra është Type C. Kjo ju jep fleksibilitet të ngarkoni disa pajisje njëkohësisht dhe të zgjidhni llojin e portës që përshtatet më mirë me pajisjet tuaja.

Për të pasur një pamje të qartë të nivelit të baterisë, ky power bank është dizajnuar me drita LED që tregojnë nivelin aktual të ngarkesës. Kjo ju ndihmon të kontrolloni lehtësisht sa energji ka mbetur në bateri dhe të organizoni kohën tuaj për të ngarkuar power bank kur është e nevojshme.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Power bank Proda PD-P51 Bateri e Jashtme me kapacitet 20000mAh, vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online . Kjo është një zgjidhje e përsosur për të qenë gjithmonë të lidhur dhe të gatshëm, pa u marrë me mungesën e energjisë në pajisjet tuaja elektronike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power bank Proda PD-P51”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x