My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Nokia 105

Original price was: 3,000 L.Current price is: 2,500 L.

Te dhena per produktin:

Ekrani : 1.77″

Bateria : 800 mAh

Deri ne 15.7 ore bisede

Me 2 karta

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Nokia 105 është një telefonom që inkorporon thjeshtësinë dhe performancën në një pajisje të vetme. Ekrani i tij i theksuar 1.77″ ofron një përvojë të qartë të shfaqjes së informacionit, duke e bërë të lehtë leximin e tekstit dhe shikimin e ikonave. Ky aspekt është veçanërisht i rëndësishëm për ata që duan një telefon të lehtë për përdorim të përditshëm.

Përvoja e bisedës është e jashtëzakonshme me baterinë prej 800 mAh. Ky telefon ofron deri në 15.7 orë të bisedës me një vetëm një ngarkim. Ky është një avantazh i madh, sidomos kur jeni në lëvizje dhe nuk keni lehtësi për të ngarkuar telefonin tuaj shpesh. Mosha e gjatë e baterisë është një prej pikave kryesore të Nokia 105.

Për më shumë përdorim të përshtatshëm, ky telefon vjen me mundësinë për të përdorur dy karta SIM të ndryshme. Kjo është një karakteristikë e rëndësishme për ata që duan të ndajnë jetën personale nga ajo profesionale, duke i bërë të lehtë të jenë të lidhur me të dyja pa nevojën për të mbajtur dy telefona të ndryshëm.

Nokia 105 është më shumë se një telefon – është një mjet komunikimi i besueshëm dhe funksional që siguron të gjitha elementët kryesorë që ju duhen për të qëndruar të lidhur me botën. Për të mësuar më shumë rreth karakteristikave dhe ofertave të Nokia 105, vizitoni TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nokia 105”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x