My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Nokia 106

Original price was: 3,000 L.Current price is: 2,500 L.

Te dhena per produktin:

Ekrani : 1.8″

Bateria : 800 mAh

Deri ne 15.7 ore bisede

Me 2 karta

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Nokia 106 është një telefon i thjeshtë dhe funksional, i krijuar për ata që kërkojnë një mjet të besueshëm për komunikim dhe përdorim të përditshëm.

Ekrani i tij prej 1.8″ përmban teknologjinë e Nokia për t’ju ofruar një përvojë vizuale të qartë dhe të përshtatshme. Ky ekran bën të mundur shikimin e tekstit të thjeshtë, thirrjeve dhe ndonjë fotoje të shpejtë. Gjithashtu, ndriçimi i ekranit është i përshtatshëm për përdorim edhe në ndriçim të ulët, duke e bërë atë një zgjidhje të mirë për të ndjekur kohën, lexuar mesazhet apo kryer thirrje kur jeni në ambiente me dritë të kufizuar.

Bateria e Nokia 106 është e fuqishme, me kapacitetin 800 mAh. Ky bateri tregon një jetë të gjatë dhe të qëndrueshme, duke ju lejuar të qëndroni të lidhur për gjatë kohës së gjatë. Nëse jeni në një udhëtim ose në një situatë ku nuk keni akses të lehtë në ngarkues, kjo bateri është një avantazh i vërtetë.

Me mundësinë e përdorimit të dy karta SIM-ash, Nokia 106 ju jep fleksibilitetin për të ndarë ndarjen midis linjave të ndryshme të komunikimit. Kjo është e dobishme për ata që duan të ruajnë ndarjen midis jetës personale dhe asaj profesionale.

Nëse jeni në kërkim të një telefoni të thjeshtë që plotëson nevojat tuaja të komunikimit dhe ndërveprimit të përditshëm, Nokia 106 është zgjedhja e duhur. Për më shumë informacione ose për të blerë produktin, vizitoni faqen tone zyrtare në TopSeller online

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nokia 106”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x