My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Nokia 110

3,000 L

Te dhena per produktin:

Ekran 1.77″

Me 2 karta

Kamera 0.1 MP

Bateri 800 mAh

Deri 14 ore bisede

Vend per karte memorie deri 32gb

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Description

Nokia 110 është një telefon celular i thjeshtë, por i fuqishëm, i cili kombinon dizajnin ergonomik me funksionalitetin e mirëpërdorshëm. Me një ekran prej 1.77″, ky telefon ofron një eksperiencë të qartë vizuale për shfletim dhe komunikim. Përveç kësaj, Nokia 110 vjen me dy vendndodhje për karta SIM, duke ju lejuar të menaxhoni më lehtë kontaktet dhe komunikimin tuaj.

Kamera 0.1 MP ofron mundësinë për të kapur momente të rëndësishme dhe për të ndarë ato me miqtë dhe familjen tuaj. Megjithëse e thjeshtë, kjo kamera ende ju jep një mënyrë të shkëlqyeshme për të kapur kujtimet tuaja.

Bateria e fuqishme 800 mAh është një nga pikat më të forta të Nokia 110. Ju mund të bisedoni deri në 14 ore me një të vetme karikim, duke e bërë këtë telefon një zgjedhje ideale për ata që kanë nevojë për një telefon të qëndrueshëm gjatë gjithë ditës.

Kapaciteti për të vendosur një kartë memorie deri në 32GB ju lejon të ruani më shumë kontakte, mesazhe dhe foto për të kujtuar momentet tuaja të veçanta. Ky telefon është i përshtatshëm për ata që kanë nevojë për hapësirë shtesë për të depozituar të dhëna të tyre.

Për më shumë informacione dhe për të blerë Nokia 110, vizitoni faqen e produktit në TopSeller online. Ky telefon do t’ju ndihmojë të qëndroni të lidhur me botën dhe të menaxhoni komunikimin tuaj në një mënyrë të thjeshtë dhe të efektshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nokia 110”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x