My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Nokia 130

3,000 L

Te dhena per produktin:

Ekran 1.8″

Me 2 karta

Bateri  1020mAh

Kamera 0.3 MP

Deri 22 ore bisede

Vend per karte memorie deri 32gb

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Nokia 130 është një telefonom i thjeshtë dhe i përballueshëm, i dizajnuar për ata që e kërkojnë një pajisje të thjeshtë për komunikim dhe shfrytëzim të zakonshëm. Me një ekran të madh prej 1.8″, telefoni siguron një përvojë të qartë për shikimin e tekstit, imazheve dhe veprimeve të zakonshme.

Ky telefonon vjen me një opsion për dy karta SIM, e cila e bën të lehtë ndërrimin midis dy numrave të telefonit pa nevojë për të ndërpritur lidhjen. Bateria e fuqishme e kapacitetit 1020mAh ju siguron një kohë përdorimi të zgjatur, duke ju lejuar të qëndroni në lidhje me të tjerët pa shqetësuar për mbajtjen e karikut.

Nokia 130 vjen gjithashtu me një kamerë 0.3 MP, e cila ju mundëson të kapni momente të thjeshta të jetës tuaj në forma të imazheve. Për ata që kanë nevojë të ruajnë më shumë informacion, telefoni ka një hapësirë për kartë memorie të deri 32GB, duke ju ofruar mundësinë për të ruajtur muzikë, foto dhe të dhëna të tjera personale.

Një nga avantazhet kryesore të Nokia 130 është autonomia e saj e madhe. Me deri në 22 orë bisede, kjo pajisje është një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata që kanë nevojë për një telefonom që zgjat gjatë ditës së tyre të shpeshtë.

Për më shumë informacion rreth specifikimeve dhe karakteristikave të Nokia 130, mund të vizitoni TopSeller online  dhe të eksploroni të gjitha detajet e këtij telefoni të thjeshtë por funksional.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nokia 130”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x