My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Nokia 150

5,300 L

Te dhena per produktin:

Ekran 2.4″

Me 2 karta

Kamera 0.3 MP

Bateri  1020mAh

Deri 22 ore bisede

Vend per karte memorie deri 32gb

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Description

Nokia 150 është një telefonon i thjeshtë, i dizajnuar me kujdes dhe funksionalitet të qëndrueshëm. Me një ekran 2.4″, ky telefonom ofron një përvojë të qartë dhe të lehtë të leximit dhe shfletimit. Kjo e bën të përshtatshëm për ata që preferojnë një pajisje të lehtë për komunikim dhe dërgim të mesazheve.

Ky telefonon vjen me dy karta SIM, duke e bërë të mundur që të jeni të lidhur në dy rrjete të ndryshme në të njëjtën kohë. Kjo është një veçori e dobishme për ata që kanë nevojë të jenë të lidhur me numra të ndryshëm për punë dhe jetën personale.

Për të kapur momentet e rëndësishme, Nokia 150 është e pajisur me një kamerë 0.3 MP. Edhe pse nuk ofron detaje të larmishme të imazheve, kamera e tij është e mjaftueshme për të kapur foto të thjeshta dhe për t’u kujtuar momentet e veçanta.

Bateria e fuqishme prej 1020mAh siguron një jetëgjatësi të konsiderueshme baterie. Me mundësinë për të bërë biseda deri në 22 ore, Nokia 150 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që duan të jenë të lidhur pa shqetësuar për nivelin e baterisë.

Për të ruajtur më shumë informacion dhe mediat, telefoni ka një vend për kartë memorie deri në 32GB. Kjo do t’ju lejojë të ruani më shumë këngë, foto dhe materiale të tjera të rëndësishme.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Nokia 150, vizitoni faqen tonë zyrtare në [lidhja e faqes së produktit](linku-i-juaj-ktu). Ju do të gjeni të gjitha detajet e produktit dhe mundësitë për të porositur këtë telefonom të thjeshtë, por funksional.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nokia 150”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x