My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Nokia 210

5,000 L

Te dhena per produktin:

Ekran 2.4″

Me 2 karta

Bateri  1020mAh

Deri 18 ore bisede

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Nokia 210 është një telefon i thjeshtë dhe funksional, i dizajnuar për ata që kërkojnë një pajisje të qëndrueshme dhe të lehtë për të komunikuar në mënyrë të thjeshtë. Me një ekran prej 2.4″, Nokia 210 ofron një përvojë të këndshme të pamjes, duke lejuar shfletimin e tekstit dhe të faqeve të internetit me lehtësi.

Ky telefon vjen me një bateri të fuqishme prej 1020mAh, që ofron një jetëgjatësi të shkëlqyeshme të baterisë. Mund të qëndrojë aktive deri në 18 orë bisede, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për ata që duan të jenë të lidhur gjatë gjithë ditës. Përveç kësaj, Nokia 210 ka një ndërfaqe të thjeshtë dhe intuitive, e cila e bën të lehtë për të përdorur të gjitha funksionet e telefonit.

Me 2 karta SIM, ju lejon të lidheni me dy numra të ndryshëm të telefonisë në të njëjtën kohë. Kjo është një përfitim i madh për ata që duan të ndajnë jetën personale dhe profesionale, duke përdorur një telefon të vetëm.

Për më shumë informacion dhe për të blerë , ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online  . Këtu do të gjeni detaje të tjera të specifikave, si dhe mundësi për të porositur këtë telefon të përsosur në kategorinë e tij. Nokia 210 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një pajisje të thjeshtë dhe funksionale për të komunikuar në mënyrë efikase.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nokia 210”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x