My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Nokia 3310

6,000 L

Te dhena per produktin:

Ekran 2.4″

Me 2 karta

Kamera 2 MP

Bateri  1200mAh

Deri 22 ore bisede

Vend per karte memorie deri 32gb

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Nokia 3310 është një ikonë e hershme e telefonisë celulare, e rilansuar tani me karakteristika moderne për të mbajtur gjallë kujtimet nostalgjike. Me një ekran të madh prej 2.4″, Nokia 3310 ofron një përvojë të qartë shikimi për tekstet, fotografitë dhe aktivitetet e përditshme.

Ky telefon vjen me 2 karta SIM, duke i lejuar përdoruesit të jenë të lidhur në dy numra të ndryshëm telefonikë njëkohësisht. Një tjetër karakteristikë kryesore është kamera e integruar 2 MP, që ju mundëson të kapni momente të veçanta dhe të kujtoheni ato gjatë kohës.

Me baterinë e kapacitetit të lartë prej 1200mAh, Nokia 3310 ofron jetëgjatësi të gjatë baterie. Ju mund të bëni biseda deri në 22 orë pa shqetësime për zhvendosje të shpeshta të karikuesit. Përveç kësaj, telefonin e mban të ndezur deri në disa ditë pa nevojë për rikarikim.

Nokia 3310 gjithashtu vjen me mundësi të zgjerimit të memorjes duke përdorur një kartë memorie deri në 32GB. Kjo ju lejon të ruani më shumë foto, video dhe skedarë të tjerë multimediale, duke e bërë telefonin tuaj një arkivë të vogël për kujtimet tuaja.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë telefon, vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online . Duke pasur në mendje cilësitë kryesore si ekranin e madh, dy kartat SIM, kamerën 2 MP, baterinë e gjatë, dhe mundësinë e zgjerimit të memorjes, Nokia 3310 është zgjedhja e përsosur për ata që kërkojnë një kombinim të mirëmbajtjes së traditave dhe teknologjisë së fundit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nokia 3310”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x