My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A02

15,000 L

Te dhena per produktin:

Memoria
▪️ 3 GB RAM
▪️ 32 GB ROM
Ekrani 6.5″
Kamera 13 MP / 2MP // 5MP
Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Samsung A02 është një smartphone i avancuar që ofron një përvojë të shkëlqyer të përdorimit për përdoruesit e të gjitha moshave. Me një kombinim të fuqishëm midis performancës dhe dizajnit tërheqës, ky telefon është zgjedhja e duhur për ata që kërkojnë një pajisje të mirëqënësuar dhe të përshtatshme për nevojat e tyre të përditshme.

Ky model është i pajisur me 3 GB RAM dhe 32 GB ROM, duke mundësuar ekzekutimin e shpejtë dhe të pa penguar të aplikacioneve dhe proceseve. Kjo kombinohet me një ekran të gjerë 6.5″, që ofron vizualizime tërheqëse dhe të qarta për multimedia, lojëra dhe shfletim në internet. Bezdisësishmëria është përkeqësuar nga cilësia e lartë e imazheve dhe ngjyrave.

Në aspektin e fotografisë, kamera e Samsung A02 është një tjetër pikë e fortë. Kamera kryesore 13 MP kapur së bashku me kamerën 2 MP dhe 5 MP krijon mundësi të mëdha për të kapur foto të përsosura dhe për të ndarë momente të rëndësishme me miqtë dhe familjen. Për tifozët e selfieveve, kamera përpara 5 MP është ideale për të kapur veten në detaje të thella.

Bateria e kapacitetit të lartë prej 5000 mAh është një përfitim i madh i këtij telefoni. Ajo siguron një jetëgjatësi të përdorimit të gjatë, duke lejuar përdoruesit të shijojnë të gjitha veprimtaritë e tyre pa shqetësuar për shpërndarjen e energjisë.

Për të marrë më shumë informacione rreth këtij produkti dhe për të blerë direkt, vizitoni faqen e kategorisë së tij në faqen zyrtare të Samsung TopSeller online. Këtu do të gjeni informacione të hollësishme, ofertat aktuale dhe detaje të tjera që ju ndihmojnë të vendosni mënyrën e duhur për të përfituar nga të gjitha karakteristikat e këtij telefonit të shkëlqyeshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A02”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x