My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A02S

18,000 L

Te dhena per produktin:

Memoria

▪3 GB Ram
▪32 GB Rom

Ekrani 6.5″

Kamera 13 MP /2MP / 2MP// 5 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Samsung A02s është një pajisje e avancuar e teknologjisë së smartfonëve që sjell një përvojë të jashtëzakonshme të përdorimit për përdoruesit. Me karakteristika të përsosura dhe performancë të jashtëzakonshme, ky model sjell një ndryshim të vërtetë në mënyrën se si përdoruesit ndjejnë dhe përdorin një telefon.

Me 3 GB RAM dhe 32 GB ROM, Samsung A02s siguron një shpejtësi dhe performancë të jashtëzakonshme. Ky pamundëson ngadalësimin e sistemit, mundësuar nga aplikacionet dhe proceset e shumta të përdorura të njëkohshme. Kjo shërbën për të siguruar një përvojë tërheqëse dhe të pa penguar për përdoruesit nëpër aplikacione, lojëra dhe shfletim të internetit.

Ekrani prej 6.5″ i pajisjes ofron një vizualizim të gjerë dhe të qartë për përdoruesit. Përvoja e shfletimit të internetit, shikimit të video dhe përdorimit të aplikacioneve bëhet më e arritshme dhe immersive.

Kamera e pasme 13 MP së bashku me sensorët 2 MP dhe 2 MP ofrojnë mundësi të jashtëzakonshme të krijuar për fotografi të cilësisë së lartë. Ndërkohë, kamera përpara 5 MP përmbush standardet e komunikimit vizual në rrjetet sociale dhe për të bërë video thirrje cilësore.

Për të zgjatur kohën e përdorimit të pajisjes, bateria e integruar 5000 mAh ofron durim të gjatë dhe mundësi të pakufizuara për shfrytëzim të plotë të funksioneve të pajisjes. Kjo është ideale për përdoruesit që duan të jenë të lidhur gjatë gjithë ditës pa shqetësime për nivelin e baterisë.

Për të mësuar më shumë rreth produktit Samsung A02s dhe për të bërë blerjen tuaj, ju mund të vizitoni faqen zyrtare të Samsung në TopSeller online  ose navigoni në kategorinë e produkteve të smartfonëve në TopSeller Products

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A02S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x