My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Samsung A03 Core

Original price was: 14,000 L.Current price is: 9,500 L.

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,5″

Memoria

  • 3 GB RAM
  • 32 GB ROM

Kamera 8 MP // 5 MP

Bateria 5000 mAh

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Description

Samsung A03 Core është një pajisje moderne e teknologjisë së avancuar me një seri karakteristikash të shkëlqyera që i bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për përdoruesit që kërkojnë një përvojë të shkëlqyeshme të smartfonit. Me një ekran 6,5″ të madh, kjo pajisje ofron një pamje të gjerë dhe immersive për shikimin e përmbajtjes tuaj të preferuar. Memoria e përbashkët e përfshin 3 GB RAM për të siguruar performancën e qëndrueshme dhe reagimin e shpejtë të aplikacioneve, ndërsa kapaciteti i stokazhut prej 32 GB ROM ofron hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur fotografi, video dhe aplikacione të shumta.

Kamera e pasme 8 MP dhe kamera e parë 5 MP sjellin mundësi të mahnitshme fotografimi. Kamera e pasme kap detaje të thella dhe ngjyra të qarta për të ndarë momentet e rëndësishme nëpërmjet fotove dhe videove. Ndërsa kamera e parë 5 MP është e përshtatshme për selfi-të dhe video-konferencat, duke shpresuar në të njëjtën cilësi të lartë të imazhit.

Përvoja e përdorimit zgjat edhe më gjatë falë baterisë impresive prej 5000 mAh. Kjo do t’ju lejojë të përdorni pajisjen për më shumë kohë pa nevojën për shpërndarje të shpeshta. Bezdisjet për të ngarkuar shpesh baterinë bëhen të reduktuara.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Samsung A03 Core, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online . Realizoni një hap të madh drejt një përvoje të re smartfoni me të gjitha karakteristikat e përkryera që ofron Samsung A03 Core.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A03 Core”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x