My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A03S

18,500 L

Te dhena per produktin:

Memoria :

– 4 GB RAM
– 64 GB ROM

Ekrani 6.5″

Kamera 13 MP / 2 MP / 2 MP // 5 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags ,

Out of stock

Description

Samsung A03S është një smartphone i avancuar që ofron një përvojë të fuqishme dhe të larmishme për përdoruesit e tij. Me karakteristikat e tij të ndërlikuara dhe dizajnin modern, ky telefon është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një pajisje të qëndrueshme dhe të përshtatshme për nevojat e tyre të përditshme.

Me 4 GB RAM dhe 64 GB ROM, Samsung A03S ofron një performancë të shkëlqyeshme dhe një hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur fotografi, video dhe aplikacione të ndryshme. Ekrani i tij 6.5″ shfaq ngjyra të ndritshme dhe detaje të qarta, duke e bërë të përshtatshëm për shikimin e video, lojëra dhe përmbajtjeve multimediale.

Kamera e përbërë nga 13 MP + 2 MP + 2 MP në pjesën e prapme dhe 5 MP në pjesën e parë të telefonit, ofron mundësinë për të kapur foto dhe video të shkëlqyera në çdo kohë. Pavarësisht nëse jeni një pasionant i fotografisë apo thjesht dëshironi të dokumentoni momente të rëndësishme, kamera e Samsung A03S ju mundëson të keni rezultate të shkëlqyera.

Bateria e fuqishme prej 5000 mAh është një nga pikat kryesore të këtij telefoni. Ai ju lejon të përdorni telefonin për një kohë të gjatë pa nevojën për të shqetësuar për nivelin e baterisë. Kjo është një avantazh i madh për përdoruesit që duan të jenë të lidhur gjatë gjithë ditës.

Për më shumë informacione dhe për të blerë Samsung A03S, vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online. Duke zgjedhur Samsung A03S, ju zgjedhni një partner të besueshëm që do t’ju shoqërojë në aventurat tuaja të përditshme me teknologjinë e fundit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A03S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x