My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A12

18,500 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,5″

Memoria

  • 4 GB RAM
  • 64 GB ROM

Kamera 48 MP / 5 MP / 2 MP / 2 MP // 8 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Samsung A12 është një smartphone i avancuar dhe i përshtatshëm për të përmirësuar eksperiencën tuaj mobile. Me një ekran të madh prej 6.5″, ky telefon ofron një pamje të shkëlqyer dhe detaje të qarta për vizionimin e videos, lojëra dhe shfletimin e internetit. Memoria e tij e fuqishme është një tjetër avantazh i këtij telefoni, me 4 GB RAM dhe 64 GB ROM. Ky kapacitet i konsiderueshëm ju lejon të ruani shumë fotografi, video, aplikacione dhe dokumente të ndryshme pa probleme.

Një prej pikave më të forta të Samsung A12 është sistemi i kamerave të tij. Me një kamerë primare prej 48 MP, mundëson kapjen e fotove me shumë detaje dhe të qarta. Kamera 5 MP është e specializuar për portrete me efekte bokeh, ndërsa kamerat 2 MP ofrojnë mundësinë për të kapur detaje më të vogla, si makrofotografi dhe informacion për thellësi. Kamera përpara prej 8 MP është ideale për selfi-të dhe për të bërë video-thirje me cilësi të lartë.

Për të plotësuar këto karakteristika të fuqishme, Samsung A12 vjen me një bateri të madhe prej 5000 mAh. Ky kapacitet i baterisë ju lejon të përdorni telefonin për një kohë të gjatë pa shqetësime për nivelin e baterisë. Mund të eksploroni internetin, të shikoni video dhe të përdorni aplikacionet tuaja të preferuara pa problem.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Samsung A12, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online ose të shfletoni kategoritë e ndryshme.  Ky telefon do të ndryshojë mënyrën se si përdorni pajisjet mobile, duke ju ofruar një përvojë të avancuar dhe të përshtatshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A12”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x