My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A13

19,000 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,6″

Memoria

  • 4 GB RAM
  • 64 GB ROM

Kamera 50 MP / 5 MP / 2 MP / 2 MP // 8 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , , ,

Out of stock

Description

Samsung A13 është një telefon inteligjent i nivelit të mesëm i ofruar nga Samsung Electronics, i njohur për cilësinë dhe performancën e lartë të pajisjeve të tyre. Ky telefon vjen me një ekran të gjerë 6.6 inçë që ofron një eksperiencë të mahnitshme të pamjes për lojëra, vizionimin e videove dhe shfletimin e internetit.

Për sa i përket performancës, Samsung A13 përdor një konfigurim të fuqishëm me 4 GB RAM dhe 64 GB memorie të brendshme, duke lejuar përdoruesin të instaloi aplikacione, të ruajë të dhëna dhe të përdorë pajisjen me shpejtësi dhe efikasitet të lartë. Ky telefon është i pajisur me një kamerë të pasme të 50 megapikselëve, duke siguruar fotografi të mahnitshme me detaje të qarta dhe ngjyra tërheqëse. Kamera tjetër e pasme me 5 megapikselë është e përshtatshme për fotografi ultra të gjerë, ndërsa kamerat 2 megapikselë ofrojnë efekte të theksuara të bokeh dhe detaje makro.

Përpara, Samsung A13 ka një kamerë të pasme 8 megapikselë, që ju lejon të bëni selfi të përshtatshme dhe biseda video të cilësisë së lartë. Për ta mbajtur pajisjen në funksion gjatë më shumë kohë, bateria e madhe prej 5000 mAh e telefonit ju ofron një autonomi të përmirësuar të baterisë, kështu që nuk do të keni nevojë të ngarkoni telefonin shpesh.

Ky produkt Samsung është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një telefon të fuqishëm dhe të cilësisë së lartë, që mund të përdoret për punë, lojëra, dhe fotografim. Për më shumë informacion dhe për të blerë Samsung A13, vizitoni faqen TopSeller online. ose kategorisë së telefonëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A13”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x