My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A22 5G

23,500 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6.6″

Memoria
– 4 GB RAM
– 64 GB ROM

Kamera 48 MP / 5 MP / 2 MP // 8 MP

Bateria 5000 mAh

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Samsung A22 5G është një smartfon i avancuar me performancë të lartë dhe shumë funksionalitete të përparuara. Ekrani i tij i gjerë prej 6.6″ ofron një përvojë tërësisht tërheqëse dhe immersive për përdoruesit. Ky model vjen me një memorie të përshtatshme për të përballuar detyrat e përditshme dhe aplikacionet e ndryshme. Me 4 GB RAM dhe 64 GB ROM, do të keni hapësirën dhe aftësinë e nevojshme për të ruajtur të dhëna, fotografi, dhe multimedia të tjerë.

Një nga tiparet e veçanta të Samsung A22 5G është sistemi i kamerave të tij të pasme. Me një kamerë primare 48 MP, një kamerë ultra-wide 5 MP dhe një sensor thellësie 2 MP, do të mundësoni fotografira të mahnitshme me detaje të qarta dhe efekte të thella. Kamera frontale 8 MP do të përmirësojë selfiet tuaja dhe do të bëjë video thirrje me cilësi të lartë.

Për më tepër, bateria e fuqishme 5000 mAh do t’ju lejojë të përdorni telefonin për një kohë të gjatë pa shqetësuar për nivelin e baterisë. Ky produkt ofron mundësi të shumta konektiviteti, duke përfshirë gjithashtu mbështetjen për teknologjinë 5G, e cila do të ndihmojë në shpejtësi të lartë të transmetimit të të dhenave.

Për të mësuar më shumë rreth specifikimeve dhe karakteristikave të avancuara të Samsung A22 5G, vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online . Ky smartfon është krijuar mbi trashëgiminë e produkteve Samsung dhe sjell përjetimin e fundit të teknologjisë mobile në dorën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A22 5G”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x