My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A23

25,500 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,6″

Memoria

  • 4 GB RAM
  • 64 GB ROM

Kamera 50 MP / 5 MP / 2 MP / 2 MP // 8 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Out of stock

Description

Samsung A23 është një smartfon i avancuar me një ekrani impresiv 6.6″, i krijuar për të ofruar një përvojë të shkëlqyer të përdorimit për përdoruesit e saj. Ky telefon vjen me një kombinim të fuqishëm të specifikimeve të jashtëzakonshme dhe designit tërheqës.

Për të filluar, ekrani 6.6″ është i veçantë për të ofruar pamje të mahnitshme, ngjyrat e ndritshme dhe detaje të qarta. Ky telefon do të bëjë lojërat tuaja, video dhe shfletimin e internetit të mëdha shumë më të këndshme.

Për sa i përket performancës, Samsung A23 vjen me 4 GB RAM dhe 64 GB memorie interne (ROM). Ky burim i fuqishëm i memorisë do t’ju lejojë të depozitoni shumë aplikacione, foto dhe video pa probleme. Për më tepër, mund të shtoni më shumë memorie me kartën microSD për të zgjeruar kapacitetin e stokut të të dhënave tuaja.

Kamera e Samsung A23 është një tjetër avantazh. Kamera e pasme ka një rezolucion të lartë prej 50 MP, që do të ju lejojë të kapni momentet tuaja më të bukura në cilësi të shkëlqyer. Kamera e dytë 5 MP është e specializuar për foto makro, ndërsa kamerat 2 MP ofrojnë mundësi për efekte bokeh dhe për të matur thellësinë e fokusit në foto. Kamera e përparme 8 MP është një zgjedhje e shkëlqyer për selfi-të tuaja.

Bateria 5000 mAh e këtij telefoni është impresive dhe do t’ju ofrojë një kohë të gjatë përdorimi pa nevojë për të ngarkuar shpesh. Ju mund të shfletoni internetin, të shikoni video dhe të përdorni aplikacione për orë të tëra pa shqetësime.

Për të mësuar më shumë rreth Samsung A23 dhe për të blerë këtë telefon të shkëlqyer, vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online ose eksploroni më shumë në kategorinë e produkteve. Ky telefon është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që janë të interesuar për një pajisje të përparuar me cilësi të lartë dhe specifikime të fuqishme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A23”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x