My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A32 5G

35,000 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,5″

Memoria

  • 6 GB RAM
  • 128 GB ROM

Kamera 64MP / 8 MP / 5 MP / 2 MP // 13 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Samsung A32 5G është një smartphone i avancuar që vjen me karakteristika të fuqishme dhe dizajn modern. Ekrani i tij me madhësi 6.5″ të siguron një përvojë immersive pamjeje, duke përdorur teknologjinë e fundit për ngjyrat e theksuara dhe detajet e qarta.

Me 6 GB të RAM dhe 128 GB të memorjes interne (ROM), Samsung A32 5G ofron performancë të shkëlqyeshme dhe hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur fotografi, video dhe aplikacione. Kjo e bën atë një partner të shkëlqyeshëm për produktivitetin dhe argëtimin.

Kamera e pasme e pajisur me rezolucion të lartë 64 MP, së bashku me kamerat shtesë 8 MP, 5 MP dhe 2 MP, të lejojnë përmirësimin e aftësive të fotografisë. Mundësia për të kapur foto me detaje të theksuara dhe efekte artistike bëjnë që çdo moment të jetë i veçantë. Kamera përpara 13 MP ofron selfi të qarta dhe të gjallë.

Bateria e fuqishme 5000 mAh e pajisur në këtë telefon ju siguron energji të mjaftueshme për të përdorur pajisjen gjatë gjithë ditës, pa shqetësime për nivelin e baterisë. Përveç kësaj, mundësia për lidhje 5G ju jep mundësinë për shpejtësi të lartë të internetit, duke e bërë përvojën tuaj online edhe më të përsosur.

Nëse jeni në kërkim të një smartphone të përballueshëm me karakteristika të avancuara, Samsung A32 5G është zgjedhja e duhur. Për më shumë informacion dhe për të blerë produktin, ju lutemi vizitoni TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A32 5G”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x