My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A52

43,000 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,4″

Memoria

  • 6 GB RAM
  • 128 GB ROM

Kamera 64MP / 12 MP / 5 MP / 5 MP // 32 MP

Bateria 4500 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Samsung A52 është një smartphone i avancuar që ofron një përvojë të shkëlqyer të përdorimit për përdoruesit e saj. Me një ekran prej 6.4 inçesh, ajo sjell një pamje të mahnitshme dhe detaje të thella për të kënaqur sytë tuaj.

Në aspektin e performancës, Samsung A52 vjen me një kombinim të fuqishëm të teknologjisë. Me 6 GB RAM dhe 128 GB ROM, ky telefon siguron hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur të dhënat tuaja të çmuara dhe për të ekzekutuar aplikacione të ndryshme me një lëvizshmëri të shpejtë dhe pa ndërprerje.

Sistemi i katër kamerave të vendosura në pjesën e pasme të telefonit sjell një aftësi të mahnitshme fotografimi. Kamera primare 64 MP, së bashku me kamerat 12 MP, 5 MP dhe 5 MP, ofrojnë mundësinë për të kapur çdo moment në detaje të thella dhe me ngjyra të ndritshme. Në pjesën e përparme, kamera 32 MP siguron selfi-shooting me cilësi të lartë dhe mundësi të ndryshme për rregullim.

Bateria e kapacitetit 4500 mAh të Samsung A52 siguron një jetëgjatësi të përdorimit të gjatë për të zgjatur dëshirat tuaja në internet, multimedia dhe aplikacione të tjera. Kjo bateri përdor teknologjinë e menaxhimit të energjisë për të siguruar një performancë të qëndrueshme dhe efikase energjie.

Për më shumë informacione rreth specifikimeve të produktit dhe për të blerë Samsung A52, vizitoni faqen e tyre zyrtare në  TopSeller online  dhe eksploroni gamën e produkteve të tjera në kategorinë e smartphone-ve. Në këtë mënyrë, do të merrni një shije të hollësishme të cilësisë dhe performancës së këtij telefonë të shkëlqyer.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A52”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x