My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A72

52,000 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,7″

Memoria

  • 8 GB RAM
  • 128 GB ROM

Kamera 64MP / 8 MP / 12 MP / 5 MP // 32 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Samsung A72 është një smartphone i avancuar që ofron një përvojë të jashtëzakonshme të teknologjisë mobile. Me një ekran të gjerë 6.7″, kjo shfaqje mban cilësi të shkëlqyeshme të imazhit dhe ngjyrash të qarta, duke bërë shfletimin e uebfaqeve, shikimin e videove dhe lojën një kënaqësi të vërtetë.

Për sa i përket performancës, Samsung A72 vjen me një memorie të fuqishme që përfshin 8 GB RAM dhe 128 GB ROM. Kjo do t’ju lejojë të ruani shumë fotografi, video dhe aplikacione pa shqetësime për hapësirën. Përveç kësaj, procesori i avancuar dhe sistemi i operimit të shpejtë të telefonit mundësojnë një eksperiencë të butë dhe të shpejtë në përdorim.

Kamera e pasme e Samsung A72 është një karakteristikë e shquar e këtij modeli. Me një ndërtesë të kamerave prej 64 MP, 8 MP, 12 MP dhe 5 MP, ju do të keni mundësi të kapni detaje të mahnitshme në çdo foto që bëni. Nga pamjet e paisjeve të vegjël deri te peizazhet e gjerë, kjo kamera do të përmirësojë aftësinë tuaj për të kapur momente të paharrueshme. Kamera e përparme me rezolucion prej 32 MP siguron selfi të shkëlqyeshme dhe biseda video me cilësi të lartë.

Për tu siguruar që mund të përdorni telefonin tuaj gjatë gjithë ditës, Samsung A72 është e pajisur me një bateri të fortë me kapacitet prej 5000 mAh. Kjo do t’ju lejojë të eksploroni funksionet e telefonit pa shqetësime për nivelin e baterisë.

Për të mësuar më shumë rreth këtij produkti dhe për të parë ofertat aktuale, vizitoni faqen e  TopSeller online. Samsung A72 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një smartphone të fuqishëm, me kamera të avancuara dhe performancë të përsosur për përdorim të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A72”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x