My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung F22

24,000 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,4″

Memoria
– 4 GB RAM
– 64 GB ROM

Kamera 48 MP / 8 MP / 2 MP / 2 MP // 13 MP

Bateria 6000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Samsung F22 është një pajisje e rrallë e prodhuar nga kompania lider në industrinë e teknologjisë, Samsung. Ky smartphone tejkalojnë pritshmëritë e përdoruesve duke ofruar një eksperiencë të jashtëzakonshme të telekomunikacionit dhe teknologjisë mobile.

Ekrani gërshetues 6.4″ i Samsung F22 shpalos pamjen me detaje të mahnitshme dhe ngjyra të ndritshme. Përvoja e pamjes është e arritur përmes teknologjisë së avancuar, duke e bërë shfletimin, lojërat dhe multimedian një kënaqësi të vërtetë.

Sa i përket performancës, pajisja vjen me një përshtatje të shkëlqyer të memorjes:
– 4 GB RAM për të siguruar një shpejtësi tërheqëse të aplikacioneve dhe ndërrimi i tyre pa pengesa.
– 64 GB ROM që ofron një hapësirë të gjerë për ruajtjen e fotove, video dhe të dhënave të tjera të rëndësishme.

Kamera e pasme është e fuqishme, me një rezolucion prekës prej 48 MP për të kapur detaje të thella dhe të qarta. Dy sensorët e tjerë 8 MP dhe dy 2 MP së bashku shtojnë ndjesinë e thellësisë dhe efekte tërheqëse bokeh në fotografi. Kamera e parë 13 MP përpara përmbush nevojat e fotove të vetëportretit dhe bisedave video me cilësi të lartë.

Për tu siguruar që mos të humbisni asnjë moment të rëndësishëm, Samsung F22 është pajisur me një bateri të fuqishme 6000 mAh. Kjo bateri e madhe ofron jetëgjatësi të përdorimit që të zgjat shumë më tepër sesa telefoni mesatar.

Drejtuar nga pasioni për teknologjinë dhe nevojat e përdoruesve, Samsung F22 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një smartphone tërheqës, të fuqishëm dhe të përshtatshëm për të përmbushur të gjitha nevojat e tyre mobile. Për më shumë informacione, vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung F22”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x