My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung M02

16,000 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6.5″

Memoria
▪️2 GB RAM
▪️32 GB ROM

Kamera 13 MP / 2MP // 5 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Samsung M02 është një telefon inteligjent i ndërtuar me karakteristika të avancuara që i bëjnë të dallohet në tregun e pajisjeve mobile. Me një ekran prej 6.5″, ai ofron një përvojë tërheqëse të shikimit për përdoruesit. Ekrani i madh dhe i qartë sjell detaje të mahnitshme për vizualizimin e fotove, video-ve dhe për të shfletuar uebfaqet.

Për sa i përket performancës, Samsung M02 është pajisur me 2 GB RAM dhe 32 GB ROM. Ky kombinim i memorjes RAM dhe ROM siguron një ekzekutim të shpejtë të aplikacioneve dhe ruajtjen e të dhënave të vlefshme. Në këtë mënyrë, përdoruesit mund të eksplorojnë uebfaqet, të shfletoni mediat sociale dhe të lëvizni midis aplikacioneve me lehtësi.

Në aspektin fotografik, kamera e pajisjes përbëhet nga një sensor 13 MP për foto të cilësisë së lartë dhe një sensor 2 MP për efekte të thella dhe portrete të bukura. Kamera frontale 5 MP ofron selfi të ndritshëm dhe të qartë për të ndarë momente me miqtë dhe familjen.

Bateria e fuqishme 5000 mAh është një prej përparësive kryesore të Samsung M02. Ai siguron jetëgjatësi të zgjatur baterie, duke lejuar përdoruesit të përdorin pajisjen për kohë të gjatë pa nevojën për të ngarkuar shpesh. Ky është avantazhi i rëndësishëm për ata që janë në lëvizje dhe duan të kenë telefonin gati gjatë gjithë ditës.

Për më shumë informacione dhe për të blerë Samsung M02, ju mund të vizitoni TopSeller online. Në këtë mënyrë, mund të eksploroni të gjitha detajet e produkteve të ofruara nga Samsung dhe të zgjidhni atë që plotëson më së miri nevojat tuaja.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung M02”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x