My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung M02S

17,500 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6.5″

Memoria
– 3 GB RAM
– 32 GB ROM

Kamera 13 MP / 2 MP / 2 MP // 5 MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Samsung M02S është një smartphone i avancuar që sjell përvojën e teknologjisë moderne në duart tuaja. Me një ekran gjerësia 6.5″, ju fut në një botë të imerzuar ku të shikoni, lexoni dhe eksploroni në mënyrë më të detajuar. Ky ekran i madh dhe i qartë ofron një pamje të jashtëzakonshme, duke ju lejuar të shijoni multimediale në mënyrë të rehatshme.

Për sa i përket memorjes, Samsung M02S është pajisur me 3 GB RAM dhe 32 GB memorie interne ROM. Ky kapacitet i madh i memorjes ju mundëson të ruani fotografi, video dhe aplikacione të shumta pa shqetësuar për hapësirën e kufizuar.

Në pjesën e pasme të telefonit, kamera e zgjeruar triple është një tjetër thes i këtij pajisje. Kamera kryesore 13 MP përjeton çdo moment në mënyrë të detajuar, ndërsa kamera 2 MP për makrofotografi dhe 2 MP për thellësi sjellin një dimension të ri në fotografi. Kamera për selfi 5 MP mban pamjen tuaj më të bukur të shprehur në mënyrë autentike.

Me një bateri të fuqishme prej 5000 mAh, ju do të keni energji të mjaftueshme për të përdorur pajisjen për gjatë kohës së gjatë pa shqetësuar për ngarkimin. Kjo bateri e madhe ju jep liri për të shfrytëzuar të gjitha veprimtaritë tuaja multimediale dhe komunikuese.

Për më shumë informacione dhe për të blerë Samsung M02S, vizitoni faqen zyrtare të produktit në faqen e internetit TopSeller online . Përvoja e fundit e teknologjisë është vetëm një klik larg jush, duke ju sjellë një smartphone të fuqishëm që plotëson të gjitha nevojat tuaja për një eksperiencë të avancuar mobile.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung M02S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x