My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung M11

18,000 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6.4″

Memoria
▪Ram 3GB
▪Rom 32GB

Kamera 13MP /5MP /2MP //8 MP

Bateria 5000mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Samsung M11 është një smartphone i avancuar i prodhuar nga kompania Samsung, i dizajnuar për të ofruar një përvojë të shkëlqyer të telefonisë në një përdorim të përditshëm. Përshkëlqyen me një ekran të gjerë 6.4″, M11 sjell vizualizime të mahnitshme për përmbajtjet tuaja të preferuara, duke bërë shfaqjen e fotove, videoave dhe aplikacioneve një kënaqësi e vërtetë.

Me një memorie të ndarë në mënyrë të shkëlqyeshme, M11 ofron 3GB RAM dhe 32GB ROM. Kjo e fundit është mjaftueshme për të ruajtur fotografitë, video dhe aplikacionet tuaja të preferuara, ndërsa RAM 3GB siguron që telefoni të jetë i aftë për të përpunuar procese më të rënda pa probleme.

Përvoja e fotografisë është e pasurë dhe e frytshme me sistem kamerash të M11. Kamera e pasme është e pajisur me një rezolucion prej 13MP për të kapur detajet me qartësi. Dy kamera të tjera 5MP dhe 2MP ofrojnë mundësinë për të eksperimentuar me efekte të ndryshme si portretet me efekt bokeh dhe fotografitë makro. Kamera para 8MP është e përshtatshme për selfi të cilësisë së lartë dhe video thirrje cilësore.

Bateria e fuqishme 5000mAh është një nga pikat më të forta të këtij telefoni. Ai ofron një jetëgjatësi të baterisë që mundëson përdorim të zgjatur pa nevojën për të rimbushur shpesh. Ky është avantazhi i vërtetë për përdoruesit që e duan telefonin të gatshëm gjatë gjithë ditës.

Në përfundim, Samsung M11 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një smartphone cilësor me karakteristika tërheqëse. Me një ekran të gjerë, performancë të mirë, sistemin e kamerave të pasme dhe të parë, si dhe një bateri të fuqishme, ky telefon ofron një përvojë të plotë të përdorimit të smartphone. Për më shumë informacion dhe për të blerë produktin, vizitoni TopSeller online .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung M11”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x