My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung M32

26,500 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6,4″

Memoria
– 6 GB RAM
– 128 GB ROM

Kamera 64MP / 8 MP / 2 MP / 2 MP // 20 MP

Bateria 6000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Samsung M32 është një smartfon i avancuar që sjell një eksperiencë të jashtëzakonshme të përdorimit të teknologjisë mobile. Ekrani i tij 6,4″ ofron një pamje të gjerë dhe të qartë, duke sjellë detaje të mahnitshme për pamjet, lojërat dhe multimedia.

Me një memorie të fuqishme, Samsung M32 vjen me 6 GB RAM dhe 128 GB ROM, duke ju mundësuar shumë hapësirë për të ruajtur fotografi, video dhe aplikacione të ndryshme. Ky produkt përmban një procesor të avancuar për të siguruar shpejtësi dhe performancë të jashtëzakonshme gjatë përdorimit.

Sistemi i kamerave është një nga pikat kryesore të këtij telefoni. Kamera kryesore 64 MP ofron mundësi të shkëlqyera për të kapur pamjet me detaje të mahnitshme. Kamera 8 MP përpara dhe kamera 20 MP për selfi ju japin pamje të shkëlqyera për biseda video dhe selfi të përkryer për rrjetet sociale. Për më tepër, kamera me rezolucion të lartë 2 MP lejon kapjen e detajeve të mrekullueshme makro, ndërsa kamera tjetër 2 MP për të gjurmuar thellësinë shton një dimension të ri për fotografitë.

Përvoja e përdorimit të këtij telefoni është përmirësuar edhe nga bateria e fuqishme 6000 mAh. Ky kapacitet i baterisë siguron një jetëgjatësi të përdorimit të gjatë, lejuar ju që të shfrytëzoni të gjitha funksionet e telefoni pa shqetësuar për nivelin e baterisë.

Për të mësuar më shumë rreth specifikave dhe për të blerë Samsung M32, ju ftojmë të vizitoni TopSeller online në faqen zyrtare të Samsung. Ky smartfon sjell performancë të shkëlqyeshme, kamera të fuqishme dhe një bateri të gjatë jetëgjatësie, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për të gjithë ata që kërkojnë një telefon të përparuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung M32”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x