My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Poco M3

22,500 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6.53″

Memoria
– 4 GB RAM
– 128 GB ROM

Kamera 48 MP / 2 MP / 2 MP // 8 MP

Bateria 6000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Poco M3 është një telefon inteligjent që siguron një përvojë të shkëlqyeshme të smartfonit për përdoruesit që kërkojnë një kombinim të fuqishëm të performancës dhe cilesisë së imazhit. Me një ekran prej 6.53″, ai ofron një pamje të madhe dhe impmersive për të shfletuar internetin, luajtur lojëra dhe shikuar multimedia.

Memoria e përfshirë është e pajisur me 4 GB RAM dhe 128 GB ROM. Kjo do t’ju lejojë të kryeni shumë detyra të ndryshme me lehtësi dhe të ruani shumë foto, video dhe aplikacione në pajisjen tuaj.

Sistemi i kamerës është një tjetër pikë e fortë e këtij telefoni. Me një konfigurim të kamerave 48 MP + 2 MP + 2 MP në pjesën e pasme dhe një kamerë 8 MP në pjesën frontale, Poco M3 ju jep mundësinë të kapni momente të çmuara në cilësi të lartë. Nga foto të qarta me detaje të hollësishme deri te efektet bokeh artistike, kjo kamerë do t’ju lejojë të shprehni kreativitetin tuaj në mënyra të ndryshme.

Bateria e madhe prej 6000 mAh është një avantazh i madh i këtij telefoni. Ju do të keni më shumë kohë për të përdorur telefonin tuaj pa shqetësuar për shkarkime të shpeshta. Kjo është ideale për përdoruesit që duan të jenë të lidhur gjatë gjithë ditës pa marrë parasysh se ku ndodhen.

Poco M3 është një zgjidhje e mirë për ata që kërkojnë një telefonom të performantë me një ekran të madh, kamera të forta dhe një bateri të zgjuar. Përvoja e përdorimit të këtij telefoni do t’ju bëjë të ndiheni të kënaqur me investimin tuaj në teknologji.  

Vizitoni TopSeller online për të bërër tuajin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Poco M3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x