My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Redmi 9T

22,500 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 6.67″

Memoria
– 4 GB RAM
– 128 GB ROM

Kamera 48 MP/ 8 MP / 2 MP / 2 MP // 8 MP

Bateria 6000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Redmi 9T është një smartfon i fuqishëm dhe i stilizuar që sjell performancë të lartë dhe karakteristika të avancuara në një çmim të përballueshëm. Me një ekran të gjerë 6.67″, përvoja e pamjes është e jashtëzakonshme. Ky ekran i madh ofron ngjyra të ndritshme dhe të qarta për të shijuar multimedialet, lojërat dhe aktivitetet e përditshme.

Ndër thesaret e këtij telefoni gjendet memoria e fuqishme. Me 4 GB RAM dhe 128 GB memorie interne ROM, Redmi 9T siguron shpejtësi tërheqëse dhe hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur të dhënat dhe aplikacionet tuaja të preferuara. Kjo do të thotë që mund të shfrytëzoni potencialin maksimal të telefonit pa ndërprerje të tepërta.

Sistemi i kamerave është një tjetër përfitim i madh i këtij modeli. Kamera kryesore prej 48 MP përdor teknologjinë e avancuar për të kapur detaje të mahnitshme në foto dhe video. Kamera e dytë 8 MP është ideale për selfie të shkëlqyeshme dhe biseda video të qarta. Dy kamera 2 MP shtesë japin mundësi për efekte bokeh tërheqëse dhe fotografi makro të detajuara. Kamera tjetër 8 MP ofron një përvojë më të gjërë për foto ultra-wide.

Bateria e fuqishme prej 6000 mAh është një nga elementët kryesorë që bën të dalë në pah Redmi 9T. Kjo bateri e madhe siguron një jetëgjatësi të shkëlqyer baterie, që ju lejon të përdorni telefonin pa shqetësuar për ndërprerje të papritura për ngarkim. Ky është një avantazh i madh për ata që kanë një përdorim të lartë të telefonit gjatë gjithë ditës.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Redmi 9T, vizitoni faqen e zyrtarë të TopSeller online  dhe shfletoni produktet e ndryshme. Ky model është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një smartfon të lartë në cilësi, performancë dhe karakteristika, pa i lënë mënjanë aspektin e buxhetit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Redmi 9T”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x