My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Xiaomi Redmi 9A Sport

16,000 L

Te dhena per produktin:

Memoria

▪️ 3 GB RAM
▪️ 32 GB ROM

Ekrani 6.53″

Kamera 13 MP // 5MP

Bateria 5000 mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Xiaomi Redmi 9A Sport është një smartphone i avancuar me karakteristika të përparuara që sigurojnë një përvojë të shkëlqyeshme të përdorimit. Me 3 GB RAM dhe 32 GB ROM, ky telefon ofron një performancë të fuqishme dhe hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur të dhënat tuaja të çmuara.

Ekrani i gjerë 6.53″ është një pjesë dominuese e dizajnit, duke sjellë vizualizime të qarta dhe tërheqëse për përmbajtjen tuaj. Nga pamjet e fundit deri te video e lojërat e preferuara, ekrani i këtij telefoni ofron një eksperiencë immersive.

Kamera e pasme 13 MP dhe kamera e parë 5 MP ju lejojnë të kapni momente të veçanta në formën e fotove dhe video cilësore. Pavarësisht nëse jeni një pasionant i fotografi-së apo thjesht doni të dokumentoni momentet tuaja të përditshme, këto kamera do të jenë partnerë të besueshëm.

Bateria e kapacitetit të lartë prej 5000 mAh e Xiaomi Redmi 9A Sport është një avantazh i vërtetë për përdoruesit që duan të jenë të lidhur gjatë gjithë ditës. Ky telefon ju mundëson përdorim të zgjatur pa shqetësime për nivelin e baterisë. Ju keni mundësinë të shfrytëzoni funksionet e telefonit pa shqetësuar që bateria do të zhduket shpejt.

Nëse jeni të interesuar të mësoni më shumë ose të blini Xiaomi Redmi 9A Sport, mund të vizitoni faqen e produktit në TopSeller online . Kjo faqe ju ofron informacione të detajuara rreth specifikimeve të produktit, ofertave aktuale dhe më shumë. Ndjeni performancën dhe cilësinë në dorën tuaj, dhe eksploroni më shumë me një smartphone që plotëson pritshmëritë tuaja.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xiaomi Redmi 9A Sport”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x