My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Samsung A7 Lite

22,000 L

Te dhena per produktin:

Ekrani 8.7″

Memoria
– 3 GB RAM
– 32 GB ROM

Kamera 8 MP // 2 MP

Bateria 5100mAh

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Samsung A7 Lite është një tabletë e shkëlqyer që sjell performancë të shkëlqyer dhe funksionalitet të pasur në një dimension kompakt. Me një ekran prej 8.7″, ky tabletë ofron një përvojë të përdorimit të shkëlqyer për shfletim, multimedia dhe punë produktive. Ekran i madh ofron detaje të mprehta dhe ngjyra të pasura, duke bërë vizualizimin e përmbajtjes një kënaqësi.

Për sa i përket memorjes, Samsung A7 Lite vjen me 3 GB RAM dhe 32 GB memorie interne ROM, duke e bërë të lehtë shkarkimin dhe përdorimin e aplikacioneve të ndryshme. Ky tabletë siguron shumë hapësirë për ruajtjen e skedarëve, fotove dhe videove tuaja të preferuara.

Kamera e pasme 8 MP dhe kamera e kamerës para 2 MP ofrojnë mundësinë për të bërë foto dhe video të cilësisë së mirë, duke e bërë atë një mjet të mirë për kapjen e momenteve të rëndësishme.

Një prej pikave më të forta të Samsung A7 Lite është bateria e fuqishme prej 5100mAh. Kjo bateri e madhe ju mundëson të përdorni tabletën për kohë të gjatë pa nevojën për shpërndarje të shpeshta. Kjo është ideale për udhëtime, punë ose argëtim gjatë gjithë ditës.

Për të mësuar më shumë rreth Samsung A7 Lite dhe për të blerë këtë produkt të mahnitshëm, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të Samsung në TopSeller online  . Në këtë faqe, do të gjeni informacione të detajuara rreth specifikimeve të produktit, ofertave të fundit dhe mundësisë për të bërë blerjen tuaj të dëshiruar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Samsung A7 Lite”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x