My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Depilator me pe DSP 70023

SKU: N/A
Our Price

2,000 L

Te dhena per produktin:

Heq me rrenje qimet ne lekure
Punon me korend
 
Ne paketim perfshihet :
  • Depilatori
  • Karikuesi
  • Nje pako me fije peri
  • Dhe nje pako me puder per te qetesuar lekuren pas depilimit.
Quantity:
Buy Now

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator me pe DSP 70023”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x