My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Depilator me pe DSP 70023

2,000 L

Te dhena per produktin:

Heq me rrenje qimet ne lekure
Punon me korend
 
Ne paketim perfshihet :
  • Depilatori
  • Karikuesi
  • Nje pako me fije peri
  • Dhe nje pako me puder per te qetesuar lekuren pas depilimit.

Out of stock

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator me pe DSP 70023”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x