My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Marres sinjali DVB-T2

2,000 L

Te dhena per produktin:

Mjafton ta lidhni me nje antene qe ka sinjal dhe e konverton sinjalin nga analog ne digjital
E lidhni me fishe HDMI ose RCA ( pershtatet me cdo tv )
Vend per USB ku mund te shikoni projekte apo video te ndryshme qe keni te ruajtura ne USB

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Marres sinjali DVB-T2 është një pajisje e shquar që shërben për të përmirësuar eksperiencën tuaj të shikimit të televizionit. Kjo pajisje e thjeshtë është e dizajnuar për të lidhur një antenë që kap sinjalin dhe pastaj e konverton atë nga formati analog në digjital, duke e bërë më të lehtë se kurrë të hyni në erën e teknologjisë së fundit të transmetimit të televizionit.

Një nga avantazhet më të mëdha të këtij marrësi sinjali është kompatibiliteti i tij i gjerë. Pajisja është e pajisur me portë HDMI dhe RCA, duke i bërë të mundur lidhjen me çdo lloj televizori që keni në shtëpi. Nuk do të keni më problemet e ndërkonvertimit të sinjalit, sepse marrësi ynë do ta bëjë këtë punë për ju.

Një veçori tjetër interesante e këtij produkti është porta USB e integruar. Kjo ju lejon të shikoni projekte, video, dhe fotografi të ndryshme që keni të ruajtura në një USB. Është një mënyrë e shkëlqyer për të eksploruar materiale të ndryshme multimediale nga ekrani i televizorit tuaj.

Për të mësuar më shumë rreth marrësit të sinjalit DVB-T2 dhe për të parë gamën tonë të produkteve të tjera të lidhura me teknologjinë e televizionit, vizitoni faqen tonë zyrtare në  TopSeller.al. Jemi këtu për të bërë shikimin tuaj të televizionit më të mirë se kurrë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Marres sinjali DVB-T2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x