My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Android box H10 Max

Original price was: 7,500 L.Current price is: 5,500 L.

Te dhena per produktin:

Android 10.1

Memoria

  • Ram 4 GB
  • Rom 64 GB

Rezolucion 6K

Shkarkoni aplikacionet e fundit dhe lojra

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Android Box H10 Max është një pajisje e zgjuar që vjen me sistemin operativ Android 10.1, e krijuar për të transformuar përvojën tuaj të shikimit në televizor në një nivel të ri. Ky produkt sjell në shtëpinë tuaj një gamë të gjerë të mundësive për argëtim dhe produktivitet.

Memoria e pasur e këtij Android Box është një nga karakteristikat kryesore që e dallon atë. Me 4 GB RAM, kjo pajisje është në gjendje të menaxhojë lehtësisht shumë aplikacione të hapura njëkohësisht, duke garantuar një performancë të shkëlqyer edhe në detyrat më të kërkuara. Ndërsa 64 GB e hapësirës së brendshme për ruajtjen e të dhënave dhe aplikacioneve ju mundëson të ruani librat, filmat, muzikën dhe fotografitë tuaja të preferuara.

Një karakteristikë tjetër e rëndësishme është rezolucioni i shkëlqyeshëm 6K. Kjo do t’ju lejojë të shijoni përvojën e pamjes në cilësi të lartë, me ngjyra të ndritshme dhe detaje të mprehta. Mundësia për të shikuar përmbajtje në 6K do t’ju sjellë një ndjesi të re të përfunduar në mënyrë që të arrini maksimumin e argëtimit tuaj.

Android Box H10 Max ju ofron mundësinë e shkarkimit të aplikacioneve të fundit dhe lojrave direkt nga platforma e Android. Kjo do t’ju lejojë të qaseni lehtësisht në botën e aplikacioneve të ndryshme, duke përfshirë lojërat, shërbimet e transmetimit në rrjet dhe shumë të tjera. Në këtë mënyrë,

Për të eksploruar më shumë dhe për të zbuluar funksionalitetet e Android Box H10 Max, mund të shkarkoni aplikacionet dhe lojrat e fundit që përshtaten me preferencat tuaja. Nëse dëshironi të bëheni pjesë e kësaj përvoje të re të teknologjisë, ju mund të vizitoni faqen TopSeller online për më shumë informacione dhe për të blerë Android Box H10 Max.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android box H10 Max”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x