My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Android box H96 Max

Original price was: 6,500 L.Current price is: 5,000 L.

Te dhena per produktin:

Android 10

Memoria

  • Ram 4 GB
  • Rom 64 GB

Rezolucion 6K

Shkarkoni aplikacionet e fundit dhe lojra

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Android Box H96 Max me sistem operativ Android 10 është një produkt i avancuar që ofron një përvojë të jashtëzakonshme të argëtimit në televizorin tuaj. Me karakteristikat e tij të fuqishme dhe teknologjinë e fundit, kjo kuti Android bën të mundur eksplorimin e një bote të plotë të aplikacioneve, lojrave dhe shërbimeve multimediale, të gjitha me një rezolucion të lartë deri në 6K.

Memoria e pasur, duke përfshirë 4 GB RAM dhe 64 GB ROM, siguron performancën e lartë dhe hapësirën e mjaftueshme për të ruajtur aplikacione, lojra dhe media të shumta. Ky Android Box është një zgjidhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një ndërfaqe të përdorimit të lehtë dhe një performancë të shpejtë.

Rezolucioni i deri në 6K ofron imazhe të mahnitshme me detaje të qarta dhe ngjyra të ndritshme, duke e bërë eksperiencën e shikimit të videove dhe lojrave një përvojë të paharrueshme. Mundësia për të shkarkuar aplikacionet dhe lojrat më të fundit drejtpërdrejt nga ky Android Box ju jep kontrollin të cilën për dëshironi të zgjedhni për argëtimin tuaj.

Vizitoni TopSeller online për të shfletuar një koleksion të gjerë të aplikacioneve dhe lojrave të disponueshme. Për më shumë mundësi dhe zgjedhje, eksploroni kategorinë relevante, ku do të gjeni opsione të ndryshme që përshtaten interesave dhe preferencave tuaja.

Me Android Box H96 Max Android 10, televizori juaj bëhet një qendër argëtuese e avancuar që plotëson nevojat tuaja për multimedia dhe lojra, duke e bërë kohën tuaj të lirë akoma më të këndshme dhe të shfrytëzueshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Android box H96 Max”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x